już osób
widziało tę wizytówkę!
Szkoła Policealna Progres - brak zdjęcia

Adres

Poznań, Półwiejska 30

Telefon: (61) 853 36 05

http://poznan.progresjeden.pl
E-mail: poznan@szkolaprogres.pl

Studium, szkoła policealna dla dorosłych

30 Opinie - Ukryj/Pokaż Wszystkie Dodaj Opinię!

 1. Gwarek A., 3 lat(a)  temu:

  Chodziłam do Progresu na logistykę i myślę o tym żeby zapisać się jeszcze kiedyś na rachunkowość. Miło i ciepło wspominam tę szkołę, bardzo fajna kadra i nauka praktycznych rzeczy. Serdecznie i szczerze polecam.

 2. Antosia, 3 lat(a)  temu:

  Polecam w szczególności kierunek „opiekun osoby starszej” w Warszawie. Bardzo kompetentna kadra, świetna grupa (nie przesadzona ilość osób) i dobre ceny. Szkoła na poziomie.

 3. Marcia, 3 lat(a)  temu:

  Polecam, zwłaszcza kierunek masaż. Po studiach na kierunku „fizjoterapia” bardzo się przydaje takie uzupełnienie wiedzy i praktyki. Nie drogo, w fajnej atmosferze.

 4. Blady, 3 lat(a)  temu:

  Chodzilem na BHP. Musiałem zrobić do pracy niezbędne rzeczy, w Progresie mieli nie drogo. Szkoła fajna, na całkiem niezłym poziomie. Mili ludzie, dobrzy nauczyciele, bardzo wyrozumiali, ale też potrafiący postawić człowieka do pionu. Polecam

 5. Michał, 6 lat(a)  temu:

  Polecam Progres ponieważ pracują w nim profesjonalni nauczyciele. Na zajęciach można się bardzo dużo nauczyć, ramowy plan zajęć jest bardzo ciekawy i zgadza się z tym co jest później przekazywane na zajęciach. Kończyłem administrację, nie kosztowało mnie to dużo, a naprawdę dużo zyskałem.

 6. Andrzej, 6 lat(a)  temu:

  Polecam kierunek rachunkowość. Szedłem do Progresu po studiach, zależało mi na konkretnej i praktycznej wiedzy i dostałem dokładnie to co chciałem. Nauczyciele bardzo profesjonalni, uczyć się trzeba. O dyplom trzeba się postarać – trzeba być z nauką na bieżąco. Bardzo dobra szkoła policealna. Polecam.

 7. Małgosia, 6 lat(a)  temu:

  Kończyłam rachunkowość w Progresie, bardzo fajna atmosfera, nauczyciele w porządku. Do tego żeby się zapisać namówił mnie mój szef, ja stwierdziłam, że trzeba podnosić swoje kwalifikacje i nie mam nic do stracenia. Dyplom, tytuł technika za niewielką kasę. Naprawdę się opłaca, szkoła godna polecenia.

 8. Kraska, 6 lat(a)  temu:

  Skończyłam w Progresie kierunek „masaż”. Polecam wszystkim chcącym rozwijać swoje umiejętności, chcącym inwestować w siebie i w swój rozwój. Bardzo fajna kadra i sympatyczni ludzie. Myślę że by się na coś jeszcze zapisać, absolwenci mają promocje!

 9. Zuźka, 6 lat(a)  temu:

  Chodziłam do Progresu na taki specjalny kurs masażu. Skończyłam fizjoterapię i nie powiem, taki dodatkowy dyplom, dodatkowe umiejętności bardzo mi się przydały i pomogły w życiu zawodowym. Naprawdę warto, serdecznie polecam i pozdrawiam!

 10. Tamari, 6 lat(a)  temu:

  Hej! Polecam serdecznie kierunek Kucharz w Progresie. Kończę w tym roku szkołę roczną policealną i szczerze muszę przyznać, że zajęcia bardzo przypadły mi do gustu. Nauczyciele profesjonalni, ludzie niesamowicie sympatyczni. No i przede wszystkim bardzo dużo się nauczyłam. Mąż zadowolony bo ma profesjonalnego kucharza w domu.

 11. andrzej, 7 lat(a)  temu:

  Szkoła bardzo dobrze przygotowuje do zawodu i pomaga zdobyć tytuł technika. Perspektywy ma się po niej spore, wystarczy chcieć się czegoś nauczyć. Ja kończyłem informatykę, zastanawiam się teraz jeszcze nad rachunkowością bo prowadzę swoją firmę i bardzo coś takiego by mi się przydało.

 12. patka, 7 lat(a)  temu:

  Bardzo fajna szkoła, kończę w tym roku „Masaż”. Nie ma dodatkowych opłat za egzaminy, nauczyciele wykwalifikowani, cała gruba fajna i zgrana. Moim zdaniem szkoła policealna jest świetnym wyborem, ja nie mogłam iść na studia ze względów finansowych, ale czuję, że nie zmarnowałam czasu, zaczynam szukać teraz pracy!

 13. Dagmara, 7 lat(a)  temu:

  Kończę w tym roku Progres, tytuł technika zaraz będę miała i mam nadzieję, że pracę w miarę szybko jakąś dostanę. Od dawna myślałam żeby iść do jakiejś szkoły policealnej, a koleżanka akurat szła do Progresu i zapisałam się razem z nią. Polecam, fajna atmosfera i spoko nauczyciele.

 14. Agnieszka, 7 lat(a)  temu:

  Chodziłam niegdyś na kurs w Poznaniu do Progresu na masaż. Pracuję w niedużym spa, ale szefowa powiedziała, że jeżeli chcę to firma mi takie zajęcia opłaci. Byłam zachwycona i oczywiście skorzystałam. Bardzo się cieszę, mogłam zwiększyć swoje kompetencje i nauczyć się wielu nowych rzeczy.

 15. Darek, 7 lat(a)  temu:

  Polecam bo – po pierwsze jest nie drogo. Po drugie już na wejściu w sekretariacie jest miła obsługa. Po trzecie, na zajęcia chodzi się z przyjemnością, po czwarte – nauczycielom zależy, po piąte jest fajna atmosfera, po szóste ma się z tego same korzyści. Ja pracę dostałem szybko jak szef zobaczył, że mam tytuł technika danej dziedziny i doświadczenie.

 16. Anka, 7 lat(a)  temu:

  Ciekawie prowadzone zajęcia przez wykładowców, duży wybór kierunków i fajna atmosfera. Bardzo miło wspominam naukę w Progresie, lubiłam chodzić do szkoły i planuję w przyszłości skończyć jeszcze u nich jakiś jeden kierunek.

 17. Cerka, 7 lat(a)  temu:

  Skończyłam kosmetykę w Progresie, teraz zastanawiam się bo widziałam, że organizują szkolenia z zakresu przedłużania rzęs. Myślicie, że taka dodatkowa specjalizacja mi się przyda? Pracuję w salonie kosmetycznym i w sumie to wydaje mi się, że tak… chyba jest to dobra i ciekawa okazja żeby się jeszcze podszkolić. A wspomnienia ze szkoły mam super. Jak najbardziej pozytywne.

 18. Tadeusz, 7 lat(a)  temu:

  Po Progresie jestem technikiem rachunkowości. Szkoła jest świetnym uzupełnieniem ( w moim wypadku) studiów. Nauczyciele widać z prawdziwym powołaniem. Zależy im na tym żeby uczeń otrzymał jak najlepszą, jak najbardziej przydatną wiedzę. Polecam.

 19. Robert, 7 lat(a)  temu:

  Skończyłem w Progresie informatykę. Po studiach magisterskich pomyślałem, że tytuł Technika, który otrzymałem po skończeniu szkoły policealnej na pewno się przyda. I wcale się nie pomyliłem. Praca po dwuletniej szkole znalazła się szybciej niż po studiach. Ogólnie z Progresu jestem wyjątkowo zadowolony i polecam szkołę wszystkim. Można się dużo nauczyć w fajnej atmosferze.

 20. Darek, 7 lat(a)  temu:

  Polecam gorąco w Poznaniu w Progresie informatykę. Skończyłem już tą szkołę co prawda jakiś czas temu, ale mam zamiar jeszcze na jakieś zajęcia się zapisać. Może na architekturę jeżeli się utworzy taki kierunek. Szkoła policealna niektórym kojarzy się jakoś negatywnie. Kompletnie tego nie rozumiem i nie popieram, naprawdę dużo się tam nauczyłem i absolutnie nigdy nie żałowałem, że chodziłem. Czas naprawdę dobrze spożytkowany.

 21. Pina, 7 lat(a)  temu:

  Polecam w Progresie zajęcia z masażu. Świetni nauczyciele, fajna atmosfera i do tego naprawdę dobre ceny. Sale przystosowane do nauki, zapewnione odpowiednie materiały. Mam zamiar od września jeszcze iść na wizaż i stylizację jeżeli kierunek się utworzy.

 22. Dawid, 7 lat(a)  temu:

  Szkoła bardzo dobrze i porządnie przygotowuje do zawodu, skończyłem kierunek „Kucharz” i z pracą właściwie nie miałem problemu. Moje kwalifikacje były naprawdę wysokie, sam byłem tego świadom więc nie przyjmowałem nazwijmy to byle jakich ofert. Dziś jestem wyjątkowo zadowolony i wszystkim polecam!

 23. Wojtek, 7 lat(a)  temu:

  Chodziłem na informatykę, a później jeszcze na rachunkowość. Szkoła porządna, uczyłem się przydatnych i ciekawych rzeczy. Na każdych zajęciach poruszany był temat, który potrafił mnie zaciekawić. Zanim się zapisałem, sprawdziłem na stronie tematykę. Spodobało mi się i chodziłem. Może jeszcze się skuszę na jakiś kierunek. Jako absolwent mam zniżki więc dlaczego nie.

 24. Gosiak, 7 lat(a)  temu:

  Swego czasu chodziłam do tego oddziału Progresu na rachunkowość. Teraz jako absolwentka wiem, że mogę się spodziewać sporych zniżek więc postanowiłam zapisać się od września na informatykę. Do wrzesnia jeszcze sporo czasu więc zobaczymy co i jak, ale jestem dobrej myśli, bo dalej mi się chce w siebie inwestować. Co do samej szkoły – poziom wysoki, nauczyciele naprawdę kompetentni. No i ulokowana jest szkoła w pięknym miejscu, to też jest plus!

 25. Cyga, 7 lat(a)  temu:

  Bardzo jestem zadowolona z nauki w Progresie. Zanim tam poszłam to wszyscy moi znajomi mówili, że tam będzie luz, że na pewno nie trzeba chodzic i się nie trzeba uczyć. Nic bardziej mylnego! Trzeba sie uczyć i ja akurat jestem z tego zadowolona bo właśnie po to tam poszłam.

 26. Madlena, 7 lat(a)  temu:

  No ponoć jest. Idę potwierdzić to w weekend, ale taką informację widziałam na FB Progresu więc jest to informacja można powiedzieć pewna i potwierdzona. Ja na pewno się zapiszę, długo czegoś takiego szukałam. I w końcu sam kurs mnie znalazł ;)

 27. Iki, 7 lat(a)  temu:

  Kurs masażu organizują w Poznaniu w Progresie? A kiedy? Gdzie można znaleźć jakieś informacje? Ja chciałam się zapisać na zajęcia do szkoły policealnej na masaż, ale niestety nie zdążyłam. Jaka jest cena kursu? Dzięki za info!

 28. Madlena, 7 lat(a)  temu:

  Chodziłam kiedyś tam na zajęcia z angielskiego. Super wspominam. Teraz, od grudnia idę jeszcze do Progresu na kurs masażu. Już dawno o tym myślałam i wreszcie trafiła się okazja bo widziałam, że organizują. Wszystkim znajomym zawsze polecam, sporo osób już korzystało.

 29. Gosia, 7 lat(a)  temu:

  Polecam ze względu na sympatycznych nauczycieli, miłych ludzi i fajny klimat. Jako absolwentka teraz uczę się za darmo i absolutnie nie żałuję, że zdecydowałam się właśnie na Progres. Wysoki poziom nauczania, ludziom naprawdę zależy na przekazywaniu wiedzy w dobry i zrozumiały sposób!

 30. Werka, 7 lat(a)  temu:

  Zapisałam się teraz na informatykę właśnie do Progresu. Póki co jestem zadowolona chociaż to dopiero początek. Ale ludzi już poznałam i już widzę, że się dobrze będę z nimi dogadywać. Nauczycieli póki co oceniam pozytywnie, zobaczymy jak będzie dalej. Ale generalnie bardzo mi się podoba.


Dodaj Opinię

W poniższym formularzu możesz dodać opinię bez rejestracji. Pamiętaj jednak, aby Twoja opinia zawierała uzasadnienie:
"Polecam, ponieważ... (tu Twoje uzasadnienie, opis tego co Ci się podoba)" lub
"Odradzam, ponieważ... (tu Twoje uzasadnienie dlaczego Ci nie odpowiada)".
Tylko oceny z uzasadnieniem będą publikowane!

Akceptuję regulamin i politykę prywatności serwisu.

Poinformuj mnie emailem o nowych opiniach.
Możesz także otrzymywać opinie mailem bez konieczności wystawiania opinii i komentarza.

Szkoła Policealna Progres - promuj w Internecie na trzy sposoby:

1.Wyślij znajomym linka:

Mailem, na GG, przez Facebooka albo NK.pl:
http://opinie-o-szkolach.poznan.pl/696/szkola-policealna-progres/
Niech i oni umieszczą swoją opinię i ocenę!

2. Umieść linka na swojej stronie lub blogu:

Po prostu zaznacz i skopiuj kod HTML, który znajduje się poniżej:
<a href="http://opinie-o-szkolach.poznan.pl/696/szkola-policealna-progres/" title="Szkoła Policealna Progres">Szkoła Policealna Progres - poznaj opinie innych i dodaj własną!</a>
I wklej go na swojej stronie albo blogu. W efekcie powstanie link taki jak ten:
Szkoła Policealna Progres - poznaj opinie innych i dodaj własną!
i każdy trafi na Twoją stronę i będzie mógł wystawić ocenę i opinię.

3. Zamieść przycisk:

Jeżeli ten wpis dotyczy Twojej szkoły albo firmy - umieść na swojej stronie HTML, który znajduje się poniżej:
<a href="http://opinie-o-szkolach.poznan.pl/696/szkola-policealna-progres/" title="Szkoła Policealna Progres"><img src="http://opinie-o-szkolach.poznan.pl/opinie.png" width=200 height=200 alt="Szkoła Policealna Progres" title="Szkoła Policealna Progres"></a>
W efekcie zobaczysz taki obrazek:
Szkoła Policealna Progres
Więcej pozytywnych opinii to więcej klientów!